Autor Wątek: Killzone 2  (Przeczytany 710738 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #760 dnia: Lutego 01, 2008, 16:23:15 pm »
Zuo  8) to będzie nowy rozdział w dziedzinie gier FPS, tak mi się przynajmniej wydaję  :lol:

Czyli tak jak jedynka, też była nowym rozdziałem - prawdziwy obraz nędzy i rozpaczy, sam nie wiem po co ją przeszedłem.

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #761 dnia: Lutego 01, 2008, 16:26:27 pm »
Na pewno graficznie i klimatem... ale co tu porównywać do POWER-RENGER stylistyki HALO...

Jedno jest pewne, taką grafika bedzie na X720

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #762 dnia: Lutego 01, 2008, 16:31:42 pm »
Na pewno graficznie i klimatem... ale co tu porównywać do POWER-RENGER stylistyki HALO...

Jedno jest pewne, taką grafika bedzie na X720

No ba! To jest akurat pewne. Jak taki złom jak Xkloc mógłby pociągnąć sequel tak słabej (ze spadającym freematem) gry jak Killzone? Ale 2ka ma mieć super grafikę i to najważniejsze a Xboxy niech się schowają, bo takie oprawy nigdy żaden team nie osiągnie wydając jakiejkolwiek gry na X'a.
PS3 to moc! KILLZONE 2 będzie extra, cool i wypas! Już się doczekać nie mogę.

Kiedy premiera?

 :lol:

Marins

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #763 dnia: Lutego 01, 2008, 17:00:06 pm »
Kiedy premiera?

Po co się pytasz jak X0 i tak tego nie pociągnie  :mad: a X720 to może  :???:

A co do Killzone 2 zapowiada się świetna gra z innowacyjny podejściem do gier fpp  :cool:

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #764 dnia: Lutego 01, 2008, 17:03:13 pm »
Kiedy premiera?

Po co się pytasz jak X0 i tak tego nie pociągnie  :mad: a X720 to może  :???:

A co do Killzone 2 zapowiada się świetna gra z innowacyjny podejściem do gier fpp  :cool:

 :lol: :lol: :lol:
Hahaha, no nie mogę z takich fanboyków, wybacz.
p.s. nawet nie chcę tego shitu na X0, 1ka odpowiednio mnie zniechęciła do tej nędznej serii i noty jakie zbierala (GS: 6.x/10) to moim zdaniem są mocno zawyżone.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #765 dnia: Lutego 01, 2008, 17:18:07 pm »
Znamy trzecią stronę konfliktu
http://www.ps3site.pl/znamy-trzecia-strone-konfliktu
Pewnie Helghaści i ISA połączą siły przeciwko nowemu wrogowi ;)

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #766 dnia: Lutego 01, 2008, 17:20:53 pm »
Na pewno graficznie i klimatem... ale co tu porównywać do POWER-RENGER stylistyki HALO...
Taka stylistyka się podoba, dzieci/ nastolatki uwielbiaja kolorowe laserki, kosmitów jak ze wspomnianego przez ciebie power-rangers. Szczególnie amerykanie, którzy czytają sobie komiksy o JIG-o, transformers itp. Dla takiej młodziezy HALO jest spełnieniem marzeń. Jest tam super bohater, który ratuje świat i ma super moce. Mówi niskim głosem z akcentem amerykańskim. Dzieci lubia takie klimaty.

Znamy trzecią stronę konfliktu
http://www.ps3site.pl/znamy-trzecia-strone-konfliktu
Pewnie Helghaści i ISA połączą siły przeciwko nowemu wrogowi ;)
Mam nadzieję, że to nie będzie próba zyskania aprobaty wielbicieli halo i nie zobaczymy kolorowych stworków wrzeszczących, piszczących i zachowujących się jak klauny.
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2008, 12:31:59 pm wysłana przez Piter_neo »

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #767 dnia: Lutego 01, 2008, 18:35:04 pm »
Tylko że "podobno" gracz to teraz osoba pelnoletnia... wydaje mi się że Sony z swoją koncepcja gier i ich klimatu...
GT5
Uncharted
Killzone2
Getaway
HS
itd...
idzie w dobrym kierunku i przeciera nowe szlaki... gry na poważnie... dla ludzi o innej wrażliwości niż nastolatek... wielkie BRAWA

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #768 dnia: Lutego 01, 2008, 19:00:47 pm »
Dokładnie, M$ robi gry tylko dla dzieci, to już denerwuje, nie dość, że b.słabe produkcje to jeszcze takie dziecinne eh, mam już tego dosyć :-?

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #769 dnia: Lutego 01, 2008, 19:01:35 pm »
Crash o jakich grach mówisz ?!

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #770 dnia: Lutego 01, 2008, 19:02:36 pm »
Hah, czytam te komentarze i mam banana na gębie  :-o. Fakt jedynka słzabiznaa.

Edit: No fakt Maximmus, Gt5 to pełen hardcore od 18 lat   :roll:.
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2008, 19:04:26 pm wysłana przez Bloo »

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #771 dnia: Lutego 01, 2008, 19:18:57 pm »
Crash o jakich grach mówisz ?!

Ej, no o wszystkich? Chyba nie powiesz mi, że np. taki Condemnade jest dla dorosłych odbiorców? Albo taki nadchodzący Alan Wake? Przeca to wszystko dziecinada, jedyna słuszna droga dla prawdziwego gracz (prawdziwego) pragnącego pięknych (naprawdę next-genowych) i dorosłych gier to tylko PLAYSTATION 3!


Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #772 dnia: Lutego 01, 2008, 19:32:27 pm »
Crash o jakich grach mówisz ?!

Ej, no o wszystkich? Chyba nie powiesz mi, że np. taki Condemnade jest dla dorosłych odbiorców? Albo taki nadchodzący Alan Wake? Przeca to wszystko dziecinada, jedyna słuszna droga dla prawdziwego gracz (prawdziwego) pragnącego pięknych (naprawdę next-genowych) i dorosłych gier to tylko PLAYSTATION 3!


jak gry na x360 są dla dzieci to nie mam więcej pytań  :lol: co w takim razie jest na Wii ???

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #773 dnia: Lutego 01, 2008, 19:36:02 pm »
Ej Pany, przeca to  moja mała prowokacja, bo już naprawdę ręce opadają po postach PS3-Fanboyów ;).

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #774 dnia: Lutego 01, 2008, 19:38:00 pm »
Crash o jakich grach mówisz ?!

Ej, no o wszystkich? Chyba nie powiesz mi, że np. taki Condemnade jest dla dorosłych odbiorców? Albo taki nadchodzący Alan Wake? Przeca to wszystko dziecinada, jedyna słuszna droga dla prawdziwego gracz (prawdziwego) pragnącego pięknych (naprawdę next-genowych) i dorosłych gier to tylko PLAYSTATION 3!


jak gry na x360 są dla dzieci to nie mam więcej pytań  :lol: co w takim razie jest na Wii ???
Isaac, źle zrozumiałes crasha- on to tak fajowy kolo co tak cool ironicznie napisał posta. Taki buntownik- wiesz, Emo style.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #775 dnia: Lutego 01, 2008, 19:48:29 pm »
Crash o jakich grach mówisz ?!

Ej, no o wszystkich? Chyba nie powiesz mi, że np. taki Condemnade jest dla dorosłych odbiorców? Albo taki nadchodzący Alan Wake? Przeca to wszystko dziecinada, jedyna słuszna droga dla prawdziwego gracz (prawdziwego) pragnącego pięknych (naprawdę next-genowych) i dorosłych gier to tylko PLAYSTATION 3!


jak gry na x360 są dla dzieci to nie mam więcej pytań  :lol: co w takim razie jest na Wii ???
Isaac, źle zrozumiałes crasha- on to tak fajowy kolo co tak cool ironicznie napisał posta. Taki buntownik- wiesz, Emo style.

LOL.

Czekaj, czekaj napiszę w Twoim stylu:

Xbox ssie, PS3 wymiata.
I chyba więcej nie trzeba dodawać.

P.S. bardzo lubię Twój fan-boy stajl  :lol:

Marins

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #776 dnia: Lutego 01, 2008, 21:48:59 pm »
crasch wiedzę że cię coś boli w dziale ps3 jak coś nie pasi to won  :???:
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2008, 22:25:47 pm wysłana przez Marins »

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #777 dnia: Lutego 01, 2008, 22:19:42 pm »
crasch jest w kazdym temacie gier na PS3, zeby pisal cos madrego to jeszcze ok (szanuje odmienne zdanie) ale ten pan po prostu trolluje :\

Dla mnie KZ2 to musisz miec na PS3 :)

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #778 dnia: Lutego 01, 2008, 22:40:39 pm »
crasch wiedzę że cię coś boli w dziale ps3 jak coś nie pasi to won  :???:

Szeryf? Hehe  :lol: :lol: :lol:

Cytuj
crasch jest w kazdym temacie gier na PS3, zeby pisal cos madrego to jeszcze ok (szanuje odmienne zdanie) ale ten pan po prostu trolluje :\

Dla mnie KZ2 to musisz miec na PS3  :)


OMG.
W każdym? Wypowiedziałem się parę razy w temacie o KZ2 i GT5.
Człowieku, trolluje? Kto ja? Czym? Co jest niemądrego w tym, że napisałem (co wielu potwierdzi), że pierwsza część Killzone była nędzna (jak dla mnie większość uważa, że słaba, ale mi się wydaję, że to za wysoka ocena), wyraziłem opinie na temat nadchodzącej gry, która jeżeli będzie na poziomie 1ki będzie...?

Aaa, no pewnie mądre pisanie to? Ah, może spróbuję co? Ok.


------------------

MASAKRA! Killzone to będzie dopiero wypas, Girsy mogą polizać Killzone jeżeli chodzi o grafikę.  Takiej oprawy to Xbox nawet w następnej generacji nie uzyska.
To będzie najlepszy FPS na świecie, wyznaczy nowe standardy.
Jak patrzę na takie gry jak KZ2 to mam wrażenie, że PS3 ma w środku 100 xboxów  :lol: no nie?
To będzie hit, już się nie mogę doczekać.
A z Xboxami niech się schowią, PS3 to jest kombajn.



------

Co Panowie, wkurzyliście się, że ktoś wszedł i przerwał fanboyowską orgietkę jak to jedziecie po słabych xach i skrytkował 'Wasze' wspaniałe gry? 
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2008, 22:42:59 pm wysłana przez crasch »

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #779 dnia: Lutego 01, 2008, 23:03:41 pm »
dobra niech Ci bedzie, teraz chcialbym poczytac twoje zdanie na temat nadchadzacych hitow na konsole MS w dziale X360, co nie ma ? to wyjasnia co tutaj robisz :lol:

EOT

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #780 dnia: Lutego 01, 2008, 23:11:05 pm »
Alan Wake, GTA IV - na razie, na nic więcej nie czekam - to mi starcza. Te gry mnie naprawdę miażdżą. A taki KZ2 czy ma mnie przyciągnąć poza tym, że to sequel (no dobra) słabej gry?
 

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #781 dnia: Lutego 01, 2008, 23:13:25 pm »
Cytat: Piter-neo
Taka stylistyka się podoba, dzieci/ nastolatki uwielbiaja kolorowe laserki, kosmitów jak ze wspomnianego przez ciebie power-rangers. Szczególnie amerykanie, którzy czytają sobie komiksy o JIG-o, transformers itp. Dla takiej młodziezy HALO jest spełnieniem mazeń. Jest tam super bohater, który ratuje świat i ma super moce. Mówi niskim głosem z akcentem amerykańskim. Dzieci lubia takie klimaty.
Stylistyka Killzone jest za to dla strrrrasznie dorosłych i dojrzałych kolesi jak Ty Piter... ogólnie bardzo żałosny tekst wysmażyłeś.  :???: I kup sobie słownik, dorosły człowieku.

Killzone ma swoją stylistykę, Halo swoją, Metroidy jeszcze inną. Żadna nie jest mniej lub bardziej dziecinna 
od pozostałych. Głupie jest próbować leczyć kompleksy plując na to co lubią inni, jakie serie sobie cenią i uważają za ulubione.   :mad:
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2008, 23:22:59 pm wysłana przez Leenk »

nakimushi

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #782 dnia: Lutego 01, 2008, 23:33:40 pm »
dokladnie - po takim rozumowaniu moge napisac ze Killzone jest dla nastolatkow a dla doroslych Jericho  :lol:


Tango

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #783 dnia: Lutego 01, 2008, 23:38:45 pm »
dokladnie - po takim rozumowaniu moge napisac ze Killzone jest dla nastolatkow a dla doroslych Jericho  :lol:



On nie rozroznia thrilleru od horroru  :lol: wiec czego sie spodziewac po nim.
 

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #784 dnia: Lutego 01, 2008, 23:45:41 pm »
Alan Wake, GTA IV - na razie, na nic więcej nie czekam - to mi starcza. Te gry mnie naprawdę miażdżą. A taki KZ2 czy ma mnie przyciągnąć poza tym, że to sequel (no dobra) słabej gry?
- Mafia 2?
 

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #785 dnia: Lutego 02, 2008, 00:04:00 am »
Cytat: Piter-neo
Taka stylistyka się podoba, dzieci/ nastolatki uwielbiaja kolorowe laserki, kosmitów jak ze wspomnianego przez ciebie power-rangers. Szczególnie amerykanie, którzy czytają sobie komiksy o JIG-o, transformers itp. Dla takiej młodziezy HALO jest spełnieniem mazeń. Jest tam super bohater, który ratuje świat i ma super moce. Mówi niskim głosem z akcentem amerykańskim. Dzieci lubia takie klimaty.
Stylistyka Killzone jest za to dla strrrrasznie dorosłych i dojrzałych kolesi jak Ty Piter... ogólnie bardzo żałosny tekst wysmażyłeś.  :???: I kup sobie słownik, dorosły człowieku.

Killzone ma swoją stylistykę, Halo swoją, Metroidy jeszcze inną. Żadna nie jest mniej lub bardziej dziecinna 
od pozostałych. Głupie jest próbować leczyć kompleksy plując na to co lubią inni, jakie serie sobie cenią i uważają za ulubione.   :mad:

Sorry ale poprostu nie wytrzymałem. Nie wiem, nie potrafię zrozumiec co ludzie widzą w Halo- chyba 5 razy zabieraem się za pierwszą częśc i po kilku etapach gra mnie orzucała. Tak samo nie mogłem kiedys pojąć co ludzie widzą w Ridge Racer- każdą kolejna częścią wszyscy się zachwycali i dawali same 9-tki. Tak samo nie potrafię zrozumiec fenomeny Resident Evil od 1 do 3 części, albo mega-beznadziejnego zbugowanego Buldors Gate. Nic w tych grach fajnego nie moge znaleźć. Zelda mi sie równiez nie podoba, ale rozumiem dlaczego gracze mogą uwielbiac ten tytuł, Ninja Gaiden nie przypadł mi do gustu ale czaję dlaczego może się ta gra komus podobac, ale juz całkowicie nie wim czym się podniecają wszyscy w Buldurs Gate, w Halo czy Ridge Racer. Sa to IMO gry słabe- niczym nie wyrózniajace się i nic nie wnoszące do swoich gatunków. To, że akurat soje emocje rozładowałem na Halo to wina tego, że rozmawiamy o fpp-ach, a nie tego że na złość pisze jakies fanbojskie teksty.
 

nakimushi

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #786 dnia: Lutego 02, 2008, 00:15:32 am »
to twoj problem jesli czegos nie potrafisz zrozumiec - ale nie musisz od razu tego wypisywac  :)

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #787 dnia: Lutego 02, 2008, 11:05:25 am »
Alan Wake, GTA IV - na razie, na nic więcej nie czekam - to mi starcza. Te gry mnie naprawdę miażdżą. A taki KZ2 czy ma mnie przyciągnąć poza tym, że to sequel (no dobra) słabej gry?
- Mafia 2?

Zapomniałem :oops:

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #788 dnia: Lutego 02, 2008, 11:17:49 am »
Offtop ale nie mogę się powstrzymać - co do Ridge Racerów pograj kiedyś na PSPku - kapitalna zabawa. Poza tym, na stacjonarkach kwintesencja czysto zręcznościowego podejścia do wyścigów, bez udawania symulacji jak te wszystkie Gran Turizmy czy Forzy.  :cool:

Tak czy inaczej - to że jakiś FPS (tutaj Killzone) ma ciemną kolorystykę, przeciwnicy mają łby zakute  w pseudohitlerowskie hełmy, i groźnie świecą im gały a w Halo są jajcarskie klimaty ze zwałowymi gruntsami nie oznacza dokładnie nic jeśli chodzi o dojrzałość graczy.

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #789 dnia: Lutego 02, 2008, 11:25:42 am »
Nie chodzi o to że w grze muszą być cycki i flaki...
Killzone niema po prostu żelków i teletubisiów do exterminacji... a w HALO są... stylistyka dla małolata.
A GT5 to też gra dla dojrzalszych, z głębią... smarkacz zagra... owszem, ale rozkminienie ustawień auta itp. to już nie na jego siły... on znacznie bardziej odnajdzie się w NFS i malowaniu aut ;)
Do tego dochodzi model jazdy... jak nic nie zrozumiały dla 11 latka... ale Sony wybrało wspieranie tej koncepsji a nie SONYNFS czy jakoś tak ;)

Bloo-już rozumiesz? hehehe...
Opublikowane: Luty 02, 2008, 11:21:02
Co do grafiki... (tylko bez tekstów że niema jeszce gry-oczywiste)...
Nie ma mozliwości aby tego typu "obraz" został teoretycznie przeniesiony na X360... pomijając MOC... Xobsługuje DIRECX 9 i jest w nim wile ograniczeń... jak liczba żródeł światła... w pokazanej misji KZ2 jest ich KILKASET... nie osiągalne dla X360.

I rwać włosy... obrażać się na mame i takie tam... ale takie są FAKTY...

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #790 dnia: Lutego 02, 2008, 11:30:53 am »
Cytuj
Co do grafiki... (tylko bez tekstów że niema jeszce gry-oczywiste)...
Nie ma mozliwości aby tego typu "obraz" został teoretycznie przeniesiony na X360... pomijając MOC... Xobsługuje DIRECX 9 i jest w nim wile ograniczeń... jak liczba żródeł światła... w pokazanej misji KZ2 jest ich KILKASET... nie osiągalne dla X360.
Dzięki za cynk!

 :lol:

I <3 Forumowi specjaliści od programowania.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #791 dnia: Lutego 02, 2008, 11:33:45 am »
Cytuj
A GT5 to też gra dla dojrzalszych, z głębią... smarkacz zagra... owszem, ale rozkminienie ustawień auta itp. to już nie na jego siły... on znacznie bardziej odnajdzie się w NFS i malowaniu aut

Hehe, no spoko. W końcu:
PS3 = Gran Turismo 5.
X360 = NFS: PRO STREET

 :lol:?

Chyba o czymś zapomniałeś.
Poza tym, nie podoba Ci się Halo? Masz do wyboru jeszcze sporo innych b.dobrych FPSów na X'a.


blancio_ - :lol:

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #792 dnia: Lutego 02, 2008, 11:40:03 am »
blancio_ - nie ma za co... a ty w czym jestes specjalista... skoro się wypowiadasz? chyba jestes?

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #793 dnia: Lutego 02, 2008, 11:44:34 am »
to twoj problem jesli czegos nie potrafisz zrozumiec - ale nie musisz od razu tego wypisywac  :)
Z tego co mi sie wydaje forum jest takim miejscem gdzie można pisac swoje opinie, spostrzeżenia itp.

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #794 dnia: Lutego 02, 2008, 11:45:09 am »
Dziel się tym co wiem, ogladam wywiady, czytam w żródłach... i nie jestem w stanie sobie przypomniec aby w PSXEXTREME zatrudniali SPECJALISTOW... ale specjalistami napewno są...

Ja przytoczyłem fakt...(oświetlenie)

W HALO nie grałem... i nie twierdze że to gniot... ale wiem że wyglada to jak POWER RENGERS...

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #795 dnia: Lutego 02, 2008, 11:49:07 am »
Wiem że to ulubione zajęcie fanbojów - podniecanie  się filmikami ale pewnych faktów nie można zmienić -

1. Fakt numer 1: tej gry jeszcze nie ma.
2. Fakt numer 2: brak nam wszystkim  wiedzy żeby w jakikolwiek sposób określać co dana konsola potrafi a czego nie.

I żeby wyciągnąć taki wniosek wystarczy mi jedno prawidłowość - im bardziej znany programista czy utalentowany twórca gier tym bardziej ostrożnie wypowiada się na temat możliwości konsol. I odwrotnie im bardziej nawiedzony "bojownik" jednej czy drugiej konsoli tym chętniej pisze bzdury  na forach internetowych w temacie możliwości technicznych konsol.  :cool:

Odnośnie dojrzałości...

Przykładowe Gran Turizmo nie jest w najmniejszym nawet stopniu bardziej dojrzałe od zręcznościowego do bólu Ridge Racera - naprawdę dojrzały kolo woli się bawić prawdziwymi ustawieniami przy swoim prawdziwym wózku - nie będzie udawał dojrzałego udając że podnieca go wirtualne ustawianie wirtualnego wózka w grze wideo. W sumie podejrzewam że dla relaksu taki kolo odpali sobie właśnie NFS niż śmieszne pseudosymulacje typu GT czy FORZA.

A już teorie że akurat SONY daje bardziej dojrzałe gry na swojej konsoli - nie mam siły... do takich teorii już trzeba naprawdę "talentu". :lol:
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2008, 11:55:34 am wysłana przez Leenk »

olfeusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #796 dnia: Lutego 02, 2008, 12:02:05 pm »
Ja mam tylko pytanie. Na jaką konsolę wychodzi dużo bajkowych, platformówek? Tak, tak to PS3. Nie Xbox bo na niego tego typu nie ma, a szkoda bo zawsze miło jest się zrelaksować bo zwariowanej napierdalance.

Co do Halo. Zauważmy jedno, strasznie ważną rzecz to jest przyszłość. I to nie jakaś bliska. Kiedyś wszystko było bardziej szare, a teraz wszystko idzie w nowoczesną stronę. To jest klimat Halo i jeśli komuś się nie podoba to nie, ale niech do cholery nie mówi, że gra jest słaba. Skoro mi np. nie podobałby się MGS to ma zacząć pisać, że jest do niczego. No proszę Was....



blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #797 dnia: Lutego 02, 2008, 12:05:51 pm »
Co to za idiotyczny flame o dziecinnych grach?? :???: A na PS3 jest Raczet, ktory jest niesiony pod niebiosa, i gra w nia kazdy to co - PS3 jest konsola dla dzieci? Kazda gra ma swoj design, ludzie... Opanujcie sie fanboye i konczcie ten zalosny spektakl..

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #798 dnia: Lutego 02, 2008, 12:16:46 pm »

Nie ma mozliwości aby tego typu "obraz" został teoretycznie przeniesiony na X360... pomijając MOC... Xobsługuje DIRECX 9 i jest w nim wile ograniczeń... jak liczba żródeł światła... w pokazanej misji KZ2 jest ich KILKASET... nie osiągalne dla X360.

I rwać włosy... obrażać się na mame i takie tam... ale takie są FAKTY...

a slyszales o czyms takim jak light mapy?? jak nie to zamilcz i nie udawaj ze sie na czyms znassz bo gowno wiesz o grafice!!
 

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #799 dnia: Lutego 02, 2008, 13:05:10 pm »
Czy wy macie jakies kompleksy ? Dowartosciujecie sie jak piszecie ze tego nie pociegnie PS3/X0. Ludzie litosci kiedy sie tu nie wejdzie na forum zawsze sie trole kloca, dajcie se spokoj a klocice sie jak wejdzie nowa generacja to obecna bedziecie molgi podliczac...