Autor Wątek: Call of Duty: World at War  (Przeczytany 42076 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Call of Duty: World at War
« dnia: Lutego 08, 2008, 17:42:43 pm »
Szukałem - tematu i nie znalazłem więc zakładam, bo mamy już potwierdzone info.

Cytuj
Call of Duty 5 is the fifth installment of the series (ninth, counting expansion packs) and was announced on 2 December 2007. IGN claims this installment of Call of Duty will again be based upon WWII.[

Call of Duty 5 confirmed for Wii, PS2, PS3, Xbox 360, DS, PC


http://www.gamingtarget.com/article.php?artid=8247


Tarniak

  • Gość
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 08, 2008, 17:53:31 pm »
I dobrze, wrócili do znanej i lubianej konwencji. Większość pewnie będize narzekała, że rzygaja IIWŚ, ale czy nie bawili się dobrze przy Medal Of Honor bądź Call Of Duty 1, 2, 3? Przy tym co teraz potrafią robić (oprawa COD4 i rozmach) będzie genialna sieczka za pomocą Thompsona i M40 :).

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 08, 2008, 19:25:50 pm »
Ale za gre będzie odpowiadało chyba inne studio.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 08, 2008, 19:32:41 pm »
Ale za gre będzie odpowiadało chyba inne studio.

CoD 5 robią podobno twórcy części trzeciej czyli - Treyarch
Infinity Ward podobno ma robić część szóstą(w takim tempie w 2011 wyprzedzą Final Fantasy :D)

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 08, 2008, 20:18:53 pm »
Mam nadzieje ze 5tka w Singlu bedzie uwolniona wreszcie od skryptow i przede wszystkim DLUGA. Hm, CoDowi pozostal juz chyba tylko Pacyfik... A poprzeczka jest zawieszona wysoko po, imo najlepszym MoHu - Pacific Assault :)

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 08, 2008, 21:07:17 pm »
Większość pewnie będize narzekała, że rzygaja IIWŚ, ale czy nie bawili się dobrze przy Medal Of Honor bądź Call Of Duty 1, 2, 3?

No tak, ale ile można? Modern Warfare pokazało, że można zrobić ciekawą wojenną strzelankę, a jednocześnie świeżą; że nie trzeba co rusz maltretować tej biednej drugiej Wojny Światowej, jakby to był jedyny godny temat na fps, wrzucając tylko jakieś drobne usprawnienia.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 08, 2008, 21:15:12 pm »
Moh wydaja od 98 czy 99 i nie nudzi mnie ani troche a taki cod3 to ledwo przeszedłem i to tylko raz bo NUUUDA. Jak skończa ze skryptami i kupia sobie lepszy silnik na którym moga byc duuuzo wieksze mapy w multi a i singiel dluugi i koniec z korytarzami to bedzie ok Ba nawet 5 moze o WWII wychodzic z checia pogram w coś świeżego technicznie niz ciagle to samo :/

olfeusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 0
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 10, 2008, 16:47:16 pm »
Szczerze wydawanie CoDa co roku (o czym czytałem) jest beznadziejne. Co roku ta sama gra tylko w lepszej oprawie graficznej? Gameplay pewnie dużo się nie zmieni, jeśli w ogóle ulegnie zmianie. Nic nie mam do tematu IIWW, ale o niebo ciekawszą pozycją może być nowy BiA. Taktyczny (mam nadzieję) FPS w realiach IIWW. No cud, miód i orzeszki. Fanem serii jestem i pewnie piątkę kupię, ale raczej nie będzie takim hitem jak czwórka, bo:

- znów IIWW,
- producent dobrej, ale nie świetnej (jak 1,2 i 4) trójki,

No chyba, że panowie z Treyarch wymyślą coś innowacyjnego, ale na to bym nie liczył.



Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 10, 2008, 17:04:22 pm »
rzygam tą 2WŚ!!! :xCOD4 był (jest) niesamowity, poprostu klimat, cos nowego a ci debile wszystko zepsują. Pamiętam misje w Charnobyl-u albo w afganistanie (czy iraku, srał pies) cos nie samowitego, a tu taki shit 2 wojna światowa, COD5 phhii.. też mi cos, a mogło być tak pięknie :).

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 11, 2008, 02:16:54 am »
dziwna decyzja. szczególnie w świetle tak wysokiej sprzedaży i wielu nagród, które CoD4 otrzymał.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 11, 2008, 08:02:15 am »
dziwna decyzja. szczególnie w świetle tak wysokiej sprzedaży i wielu nagród, które CoD4 otrzymał.

Jakiś czas temu była informacja, że CoD6 już robi Infinity Ward i będzie rozgrywać się w czasach CoD4.
Ich tempo wydawnicze to jedna gra na 2 lata - o jakość możemy być więc spokojni...

mtlEN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-01-2008
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 11, 2008, 12:54:58 pm »
No no Mi podobała się perspektywa II WŚ ale 4 wyszła im nadzwyczaj dobrze... Skoro chcą wrócić do II wojny ja im nie bronie :D ale zobaczymy co powiedzą na to fani xD ^^

nakimushi

  • Gość
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 11, 2008, 13:38:31 pm »
ale jaki jest sens by robili sobie nawzajem konkurencje ?  3 sprzedala sie w 2 milonach kopii i byla swietna wiec ja nie mam nic przeciwko - niech tylko znowu bedzie 60 klatek przy pieknej grafie ;)

gdyby zrobili na podobe 4 to pewnie w ktoras z gier przestalbym grac a tak bede gral w obie i czekal na nastepce 4 czyli 6  8-)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 11, 2008, 13:45:34 pm »
ale jaki jest sens by robili sobie nawzajem konkurencje ?  3 sprzedala sie w 2 milonach kopii i byla swietna wiec ja nie mam nic przeciwko - niech tylko znowu bedzie 60 klatek przy pieknej grafie ;)

gdyby zrobili na podobe 4 to pewnie w ktoras z gier przestalbym grac a tak bede gral w obie i czekal na nastepce 4 czyli 6  8-)

No dokładnie - CoD to nie jest rewolucja tylko ewolucja doskonale znanej rozgrywki. CoD 5 bazujące na pomysłach z CoD4 byłoby odgrzewanym kotletem a tak gracze mając w pamięci ostatnią część z chęcią powrócą do czasów II WŚ.
Activision wie jak sprzedać dużo gier... :D

BLUE

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2006
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
  • nabój zawsze mówi prawdę
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 11, 2008, 15:05:02 pm »
ja tam lubie rozwalac niemcow... i te ich krzyki : "nie schiessen! "
yhmmmm rozmarzylem sie

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 09, 2008, 17:18:55 pm »
First trailer of Call of Duty: World at War will be launched on 23rd June
http://www.n4g.com/ps3/News-155209.aspx

Cytuj
We can read at HardGame2, one of the most important Spanish (and european) web of videogames, that Activision announced that the first trailer of Call of Duty: World at War will be launched on 23rd June.



CoD5 has co-op, vehicles in multiplayer, CoD4 engine
http://www.videogaming247.com/2008/06/09/cod5-has-co-op-vehicles-in-multiplayer-every-format-apart-from-psp/

Cytuj
“There will be co-op for the first time in a Call of Duty. Also there will be vehicles and squad-based elements to the multiplayer. Formats: PC, PS3, 360 and Wii. The Wii version is being worked on by a separate team within Treyarch. [The mag] reckons it’ll be a much closer comparison between the next-gen and Wii versions than any other Wii game on the market.
“Jeez, they have the CoD4 engine running on the Wii apparently. They are using [the CoD4 engine] for all the next-gen ones too. The Wii Zapper will be supported.
“Also, this is how gritty it is: ‘The opening scene of the first level we are shown is a Japanese commander stubbing a cigarette out in the eye of a prisoner before slitting his throat - the blood splatters and dribbles down the side of the tent you are being held in. He turns towards you to deal out the same treatment but help arrives just in time. Cue a daring level-long escape.’”

Skany:
http://www.recenzeher.eu/screenshot/call-of-duty-world-at-war/0/










Tarniak

  • Gość
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 09, 2008, 18:20:56 pm »
Nowe info
http://maximumfear.net/2008/06/09/call-of-duty-world-at-war/

Cytuj
Call of Duty: World at War will utilise the Call of Duty 4 engine but the developer has also added various enhancments, such as the ability the burn down buildings and foliage.  The game takes place primarily in the pacific, with the US forces fighting Imperial Japan.  Frank Kearsy, military advisor and Gulf War Veteran, has made sure that the way the Japanse fight is both tenacious and shocking.

You’ll also be fighting as the Russians, who are invading Germany.  With the Nazi forces on the back foot they will start fighting even more ferociously in an attempt to defend their strongholds such as in Berlin.  There is also a new party system that will allow the leader to issue commands to his troops in single player.

Mutliplayer perks are also back, including some of the favorites from Call of Duty 4, but there will also be new ones that better suit the time period.  The game also features new weapons for the series, such as the flamethrower, which according to OXM, can melt the skin off of your enemies and set ablaze grass and wooden buildings.  You are also able to shoot throw materials depending on the strength of the material.

Treyarch is promising that this new installment of Call of Duty will be the darkest one yet and are dedicated to making the best game they can.  They have had two years of development time, rather than the 11 months they had for Call of Duty 3.  And this time they have specific teams working on all the different versions, with the Xbox 360 version acting as the lead.

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 09, 2008, 18:35:06 pm »
Cholera mimo wcześniejszych wątpliwości związanych z powrotem do WWII to i tak czekam na tą część bo to wkońcu CoD czyli mistrzowska reżyserka + obłędne multi :cool:

Cytuj
And this time they have specific teams working on all the different versions, with the Xbox 360 version acting as the lead.
:x

Cytuj
The opening scene of the first level we are shown is a Japanese commander stubbing a cigarette out in the eye of a prisoner before slitting his throat - the blood splatters and dribbles down the side of the tent you are being held in. He turns towards you to deal out the same treatment but help arrives just in time.
:twisted: :twisted: :twisted:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2008, 18:54:48 pm wysłana przez winnie »

Tango

  • Gość
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 09, 2008, 18:37:31 pm »
bedzie pieknie :D

nakimushi

  • Gość
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 09, 2008, 18:43:18 pm »
ja tez sie ciesze  :D

lupinator

  • Gość
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 09, 2008, 19:45:16 pm »
Mnie zawsze denerwował w Codzie jeden szczegół - animacje śmierci. Lubię, kiedy ciało wroga opisywane jest fizyką, a nie zawsze ten sam zbiór animacji.

I tylko to mi w serii nie pasuje. Reszta będzie na 100% świetna (bo genialna to pewnie dopiero 6 od IW)

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 09, 2008, 20:49:59 pm »
Ale szitnia, nie nawidze okresu WWII.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2008, 20:55:11 pm wysłana przez aphelion »
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 09, 2008, 20:53:22 pm »
Cytuj
Mnie zawsze denerwował w Codzie jeden szczegół - animacje śmierci. Lubię, kiedy ciało wroga opisywane jest fizyką, a nie zawsze ten sam zbiór animacji.

Witam w klubie  8-)
ehh ile razy ja się z kuzynem już kłóciłem, że te upadki ciał są tak beznadziejne :lol:
Szczerze to z bezwładnymi ciałami CoD był by dużo lepszy, mi bardzo to się podoba w grach - w takiego Resi mi się znacznie lepiej singla grało niż COD4, było mniej skryptów i przede wszystkim fajna rozwałka w okół i te bezwładne ciała latające zewsząd  8)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 09, 2008, 21:57:22 pm »
e... kiła, znowu druga wojna. Chyba wolał bym potyczki w kosmosie.  :lol:

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 09, 2008, 22:04:08 pm »
szkoda ze wracamy do II WŚ ale COD to COD i na pewno kupie multi z miejsca będzie wypas

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 09, 2008, 22:05:45 pm »
To multi trza będzie dokupywać?

lupinator

  • Gość
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 09, 2008, 22:06:32 pm »
To multi trza będzie dokupywać?
Masz "+"  :lol:  :lol:

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 09, 2008, 22:09:50 pm »
 :lol:

svonston

  • Gość
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 09, 2008, 22:28:56 pm »
szkoda ze wracamy do II WŚ ale COD to COD i na pewno kupie multi z miejsca będzie wypas


paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 09, 2008, 22:53:33 pm »
heheh przecinek diabli wzięło i juz sie nabijają hultaje

dzieks Svon za pokazanie co naciskać  na klawierce zeby mi wyszło :-D

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 10, 2008, 00:37:48 am »
Ale szitnia, nie nawidze okresu WWII.
Zgadzam się, ja będę sobie dalej pykał w CoD4.WWII mnie nie interesuje.

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 10, 2008, 01:07:53 am »
Troszke informacji po polskiemu:
Cytuj
Podobnie jak w Far Cry'u 2 i Gears of War 2, tak i tutaj pojawi się miotacz płomieni. Z tym, że w CoD:WaW będzie on prawdziwym przyjacielem gracza. Spalić będzie można praktycznie wszystko, o ile pozwoli na to materiał z jakiego zrobiony jest dany przedmiot oraz zapas paliwa w zbiornikach na plecach operatora owego miotacza. A ten nie ma lekko - Japończycy wiedzą, że to on sieje największe zniszczenie w dżungli i dlatego jest ich głównym celem.
Ekipa studia Treyarch stara się jak najlepiej oddać atmosferę tamtej wojny oraz styl jej prowadzenia przez obie strony konfliktu. To oznacza, że przeciwnicy nie będą sobie spacerować po dżungli w patrolach, tylko kryć się w norach i na drzewach. W kodzie sztucznej inteligencji znajdzie się także miejsce dla markowania zgonu przez wrogów. Udający trupa żołnierze będą wyczekiwać dogodnego momentu, aby zaatakować.
Przeciwnicy znajdujący się na drzewach są do nich przywiązani linami. Gdy zastrzeli się ich, spadną i malowniczo zawisną nad ziemią.
Samolot PBY Catalina pojawi się dwa razy w CoD:WaW. Najpierw gracz będzie strzelał z działek na jego pokładzie, a potem podczas misji ratunkowej. Co ciekawe, przy nagrywaniu sesji Motion Capture do tej drugiej sceny użyto pełnowymiarowej rekonstrukcji kadłuba tego samolotu.
Call of Duty:World at War będzie prawdopodobnie najbrutalniejszą odsłoną serii. Niech za przykład posłuży sam początek pierwszej misji - Japoński żołnierz wsadza jeńcowi zapalonego papierosa w oko, a następnie przecina mu gardło kataną.
Kolejną nowością w serii jest możliwość... pływania, a nawet nurkowania. Trzeba przy tym zaznaczyć, że wszystko to, co powinno pływać, pływać będzie, a co tonąć, tonąć - nad realizmem trzyma pieczę udoskonalony silnik fizyki. Oczywiście na radosnym pluskaniu zabawa z wodą w CoD5 się nie skończy - będzie to kolejne miejsce do robienia zasadzek przez wrogów.
Miłośników grania ze znajomymi z pewnością zadowolą doniesienia o wprowadzeniu w Call of Duty: World At War trybu kooperacyjnego. Możliwości jest kilka - albo dwie osoby na jednej konsoli (na podzielonym ekranie) albo 3,4 na dwóch lub nawet czterech konsolach (nie wspomniano o pecetach - w końcu to "Official Xbox 360 Magazine").
Wojna na Pacyfiku będzie tylko częścią gry. Po niej gracz przenosi się do Europy i wcielając się w żołnierza armii radzieckiej bierze udział w marszu na Berlin. Niestety to wszystko, co wiadomo na temat tego fragmentu.
http://www.gram.pl/news_6gPeGO2_Call_of_Duty_5_pierwsze_konkretne_informacje.html

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 10, 2008, 20:19:52 pm »
Call of Duty: World at War Prewiew by PSM Italy
http://it.tinypic.com/useralbum.php?ua=Egyoby96cOr36FXkAM5%2BmQ%3D%3D










hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 11, 2008, 22:27:32 pm »
Ktoś kiedyś powiedział, że nigdy dość strzelanek w czasach IIWŚ, a mnie się już one przejadły... Pacyfik był już w Medal of Honor Pacific Assault i jak się to skończyło to każdy wie...

Konflikt w Afganistanie XX w. był by ciekawszy ... Odgrzewanie kotletów męczy..

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 13, 2008, 01:03:55 am »
Ja za to uwielbiam czasy IIWŚ i czekam z wywieszonym jęzorem  :cool:

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 13, 2008, 12:39:22 pm »
Dla mnie COD zakończył kariere na CALL OF DUTY 1 dwójka to już tylko grafika i nic wiecej, trójka bardzo słaba nawet nie przeszedłem całej bo mi si,e nie chciało, 4 singiel na jeden raz a tak multi jedynie wciągało.

Jeśli chodzi o temat IIWW to szczerze ale wole MOH mimo ze fabularnie gra jest naciągana i miesza fakty, ale oddaje więcej klimatu np. taki airborne niż COD2 i 3 razem wzięte.

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 13, 2008, 13:01:01 pm »
Dla mnie COD zakończył kariere na CALL OF DUTY 1 dwójka to już tylko grafika i nic wiecej, trójka bardzo słaba nawet nie przeszedłem całej bo mi si,e nie chciało, 4 singiel na jeden raz a tak multi jedynie wciągało.

Jeśli chodzi o temat IIWW to szczerze ale wole MOH mimo ze fabularnie gra jest naciągana i miesza fakty, ale oddaje więcej klimatu np. taki airborne niż COD2 i 3 razem wzięte.
Nie zgodze sie z ani jednym zdaniem. MoH bardziej klimatyczny od CoD? No bez jaj, owszem Medale mogły robić jakieś wrażenie ale po ukazaniu sie pierwszego Coda zostały raz na zawsze zdetronizowane w temacie wojennych FPSów. Sposób prowadzenia akcji w CoD, świetna reżyserka, intensywność (kij, że dzięki skryptom jeśli to sie tak dobrze sprawdza), solidna grafa, smaczki itd. W zestawieniu z tym każdy Medal zdaje sie wyprany z klimatu, dretwy, bez polotu. Z CoD4 to już solidnie przesadziłeś, singiel na raz- no ok rozumiem, że w Medalach są tak pochłaniające single, że wracałeś do nich po kilka razy :lol:A multi - stary multi w tej grze wessało na miesiące multum ludzi z tego forum, gralo sie dnaimi i nocami a nawet dzis jak raz na jakis czas najdzie smak na CoDa to znowu wkłada sie płytke i jazda. I tak oto piękna gra z przekozackim singlem i obłędnym multi kupiona raz starcza na lata :grin: Medal od dawna nie stanowi konkurencji dla tej serii. Nie ta liga i kropka.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 13, 2008, 13:25:42 pm »
COD1 tylko ta cześć była dla mnie genialna i stoi na równi z MOH, ale nawet prześciga ale tylko ta cześc im dalej tym gorzej, a 4 to inny klimat i owszem singiel na raz bo potem co to za frajda grać wiedząc ze zaraz wyskoczy przeciwnik i zrobi tak i tak ? żadna. Multi w 4 miażdzy wiem bo sam grałem przez miesiąc aż ludzie zaczeli kampić i straciłem ochote.

W moh gram od zawsze od pierwszej czesci na psx która to była genialna i jest po dziś dzien z jakiś rok temu przeszedłem po raz któryś z kolei i ta gra miażdzy klimatem i gameplayem i możliwościami.

I szczerze to żadnego dramatyzmu w cod2, 3 i 4 nie odczuwałem ani trochę ta seria to dla mnie zwykły shooter w IIWW i teraźniejszosci.

Co innego COD1 który to bardziej MOH przypominał niż obecnie CALL OF DUTY i tutaj klimat był bardzo mocny, dramatyzm i ogólnie IIWW było czuć jak diabli zwłaszcza po obejrzeniu Kompani Braci, ale im więcej odsłon wychodziło tym gorzej i przechodziłem po jednym razie odstawiając bo się nudziły. COD1 przeszedłem z 5 jak nie więcej razy i ta cześć jest genialna stojąc na równi z MOH na psx ;)

I tak jak pisałem multi w COD jest bardzo dobre nie przecze, w MOH niestety nie daje rady, ale za to singiel mnie bardziej wkręca niż kolejne odsłony odgrzewanego kotlecika w mikrofali ;) Takie jest moje zdanie.

Wnioski

COD1 jest genialną cześcią i wraz z MOH na psx to dwie ulubione gry o tematyce IIWW reszta nie ma znaczenia ;)

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 13, 2008, 13:36:16 pm »
Było od razu pisać, że sie rozchodzi o dwa pierwsze Medale ;) Z tym, że wtedy to było coś nowego i faktycznie jak naswoje czasy gry te dawały rade. Pierwszy Medal z PSXa to dla mnie też kultowa gierka. Jednak to już dawne dzieje, czasy sie zmieniały a Medal stał w miejscu i nie sprostał konkurencji. Począwszy od pierwszego CoDa żaden Medal mnie jakoś specjalnie nie przekonywał i tak już pewnie zostanie, a szkoda bo konkurencji nigdy dość.

nakimushi

  • Gość
Odp: Call of Duty: World at War
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 13, 2008, 14:20:24 pm »
COD2 byl sredni _ 3 czesc byla najlepsza  :-D/
5 bedzie swietna