Crytek nadal pracuje nad Homefront 2
Jak widać upadłość THQ nie przyczyniła się do tego, by odbiło się to źle na kolejnej odsłonie Homefront. Wiemy, że prace nad kontynuacją jedynki trwają już od ponad roku. Nie mamy więc czym się zadręczać, bo produkcja zmierza w dobrym kierunku, o czym świadczy wypowiedź szefa studia Crytek:
Zespół, który pracuje nad Homefront 2 skupiał się na tym, aby stworzyć tytuł, który wzniesie serię na nowy poziom przy okazji oferując jakość i innowacyjne rozwiązania z jakich znane są produkty Crytek. Nic w tej kwestii się nie zmieniło i już nie możemy się doczekać, gdy w końcu oddamy graczom skończony produkt.
Na razie mało wiadomo czy Homefront spod rąk Crytek`a ukaże się na obecnej generacji konsol. Więc pozostaje nam jedynie czekać na więcej informacji oraz smaczków na temat gry.
Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 28 sekund
Przeczytaj więcej na podobne tematy:
• Test podkładki Monka Zowa XXL. Czy azjatyckie wzornictwo to jedyna zaleta? - 01.02.2026 15:16
• Recenzja Corsair GALLEON 100 SD. Klawiatura z milionem funkcji - 29.01.2026 15:00
• Pierwszy film pełnometrażowy od AI? To już się stało - 27.01.2026 09:00
• Ponoć chytry traci dwa razy, ale Ubisoft idzie na rekord - 25.01.2026 16:30
• Recenzja przenośnego dysku SSD Kingston Dual Portable. Co potrafi ten czerwony bolid o wadze piórkowej? - 18.01.2026 15:16
Niedawno pisaliśmy też o...
Komentarze
Dodaj nowy komentarz: