Watch Dogs 3 oficjalnie!
Amazon się wygadał, Ubisoft potwierdza. Machina plotek i zapowiedzi na E3 rusza!
Wczoraj na Amazonie do listy gier w sprzedaży dołączył tytuł Watch Dogs Legion. Z opisu gry wynikało, że akcja toczy się w Wielkiej Brytanii po Brexicie (a więc w czasach obecnych, chociaż co ciekawe premiera gry nastąpi zapewne przed Brexitem - inaczej niż zakładali twórcy).
Ubisoft nie kazał nam długo czekać czy to plotka czy nie, zaktualizował nazwę swoich profili w mediach społecznościowych na Watch Dogs Legion, oraz wrzucił animację logo z dopiskiem
God Save the NPCs
Powższy cytat jest o tyle ciekawy, że po pierwsze potwierdza akcję gry w Londynie ("God save the Queen"), a po drugie... zdaje się potwierdzać plotki o tym, że będzie można się wcielać w randomowych NPC! To bardzo ciekawa funkcjonalność, która może tchnąć nieco nowości do sandboxowych klonów GTA.
Więcej o grze oczywiście na targach E3 - Ubisoft zaprezentuje swoje gry w poniedziałek, 10 czerwca o 22:00. E3 2019. Kiedy konferencje?.
Przeczytaj więcej na podobne tematy:
• Pierwsza rocznica Civilization VII. Twórcy zapowiadają ogromne zmiany - Wczoraj, 18:08
• Kalendarz premier. W co będziemy grać w lutym? - 03.02.2026 19:45
• AI niszczy nam rynek i czy Steam Machine to HIT?🎙️ GamePolis #16 Podcast - 29.01.2026 18:00
Komentarze
Dodaj nowy komentarz: