Aktualności
Popularne
Rewelacyjna grafika na screenach Batman: Arkham Knight
Od oficjalnej zapowiedzi Batman: Arkham Knight minęło już trochę czasu, jednak dopiero dziś ekipa z Rocksteady Studios zdecydowała się opublikować w sieci pierwsze screeny z gry. Na pierwszym planie mamy Gotham City, chociaż nie brakuje też ujęć samego Batmana i jego przeciwników.
Sześć milionów sprzedanych sztuk The Last of Us
Studio Naughty Dog z pewnością zdążyło się już sporo naświętować, w The Last of Us to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza, z produkcji na konsolę PlayStation 3. Gra zgarnęła mnóstwo prestiżowych wyróżnień, ostatnio nawet aż pięć nagród BAFTA.
Wyciekły zdjęcia pada do konsoli Amazonu
Informacje, że Amazon pracuje potajemnie nad swoją własną konsolą krążą po sieci od kilku dobrych miesięcy. Dziś wyciekły trzy zdjęcia, które przedstawiają prawdopodobną wersję kontrolera. Rozmieszczenie gałek analogowych oraz oznaczenie przycisków przypominają pada od Xbox 360. Urządzenie posiada dodatkowo przyciski do operowania wszelakimi multimediami.
Race the Sun trafi na sprzęt od Sony
Fani futurystycznych wyścigów w stylu Wipeouta powinni być wniebowzięci.
Titanfall - Xbox One vs PC
Titanfall otrzymał świetne recenzje w prasie - nie ulega więc wątpliwości, że ekipa z Respawn Entertainment odwaliła kawał niezłej roboty. Póki co na rynku pojawiły się jedynie "nextgenowe" wersji gry. Xbox 360 musi jeszcze trochę poczekać. A jak wypada porównanie Titanfall na PC i Xbox One? Redakcja IGN przygotowała specjalne wideo, na którym przedstawiono wszystkie różnice.
